główna zawartość

Najnowsze artykuły i aktualizacje

1. Dyrekcja

Dyrekcja

Elżbieta Wrotnowska-Gmyz - p.o. dyrektora tel. +48 22 501 70 02 sekretariat@instytut-teatralny.pl Jarosław Cymerman - zastępca dyrektora ds. programowych jcymerman@instytut-teatralny.pl Dorota Głowacka - zastępca dyrektora ds. finansowo-administracyjnych dglowacka@instytut-teatralny.pl Dorota Buchwald - pełnomocnik ds. projektu "Encyklopedia Teatru Polskiego" i utworzenia w Instytucie Teatralnym Centrum Kompetencji Cyfryzacji Zbiorów Teatralnych. dbuchwald@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2019-08-05 16:43

2. Statut

Statut Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego

Rozdział 1 Postanowienia ogólne § 1. Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zwany dalej „Instytutem”, jest państwową instytucją kultury działającą w szczególności na podstawie: 1) ustawy z dnia 25 października 1991r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U. z 2012 r. poz. 406) zwanej dalej „ustawą”, 2) zarządzenia Nr 16 Ministra Kultury z dnia 25 czerwca 2003 r. w sprawie utworzenia Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w War...

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2019-08-02 13:09

3. Zamówienia - rok 2019

Projekt "Lato w teatrze"

Utworzony: 2019-05-23 | Zmodyfikowany: 2019-06-10 13:43

4. Zamówienia - rok 2019

Plan zamówień publicznych 2019

Utworzony: 2019-04-25 | Zmodyfikowany: 2019-04-25 13:23

5. Dział komunikacji i promocji

Dział Komunikacji i Promocji

kierownik Łukasz Orłowski tel. +48 604 102 721 fax. +48 22 501 70 24 lorlowski@instytut-teatralny.pl specjalistka ds. promocji Weronika Stosik tel. +48 22 501 70 03 fax. +48 22 501 70 24 wstosik@instytut-teatralny.pl specjalistka ds. promocji Maja Raczyńska-Kaczmarek tel. +48 730 121 413 mraczynska@instytut-teatralny.pl specjalistka ds. promocji Kamila Paprocka tel. +48 22 501 70 03 fax. +48 22 501 70 24 kpaprocka@instytut-teatralny.pl specjalistka ds. promocji Katarzyna Pilarska tel. +48 575...

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2019-03-13 12:57

6. Zamówienia - rok 2018

Przetarg na świadczenie usługi ochrony fizycznej mienia i monitorowania nieruchomośc...

Ogłoszenie o zamówieniu usług ochrony i monitorowania nieruchomości: https://bzp.uzp.gov.pl/ZP400PodgladOpublikowanego.aspx?id=afe59702-b86e-49d3-bf08-314eab7812f6.

Utworzony: 2018-11-28 | Zmodyfikowany: 2018-12-19 13:21

7. Księgowość

Księgowość

Barbara Grzybowska - główna księgowa tel. +48 22 501 70 21 fax. +48 22 501 70 24 bgrzybowska@instytut-teatralny.pl Joanna Suwała - samodzielna księgowa tel. +48 22 501 70 31 fax. +48 22 501 70 24 jsuwala@instytut-teatralny.pl Beata Dymczyk - specjalistka ds. płac i kadr tel. +48 22 501 70 31 fax. +48 22 501 70 24 bdymczyk@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2018-11-14 11:13

8. Zamówienia - rok 2018

Przetarg na modernizację izolacji przeciwwilgociowej ścian piwnicznych siedziby Inst...

Utworzony: 2018-10-18 | Zmodyfikowany: 2018-11-05 16:23

9. Dział organizacji

Dział organizacji

kierowniczka Olga Sobkowicz tel. +48 570 001 113 fax +48 22 501 70 24 osobkowicz@instytut-teatralny.pl koordynator Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej Maria Stępkowska www.sztukawspolczesna.org tel. +48 733 900 015 fax +48 22 501 70 24 stepkowska@instytut-teatralny.pl koordynatorka Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej KLASYKA ŻYWA Krystyna Mogilnicka tel. +48 698 517 579 fax. +48 22 501 70 24 klasyka@instytut-teatralny.pl koordynatorka Te...

Utworzony: 2014-04-15 | Zmodyfikowany: 2018-10-01 11:25

10. Konkurs na wynajem pomieszczeń kawiarni w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie

Konkurs na wynajem pomieszczeń kawiarni w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszew...

Utworzony: 2018-09-03 | Zmodyfikowany: 2018-09-21 12:07

11. Redakcja Biuletynu

Redakcja Biuletynu

Biuletyn Informacji Publicznej obsługują: Weronika Stosik e-mail: wstosik@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2012-10-03 | Zmodyfikowany: 2018-09-04 10:19

12. Pracownia Dokumentacji Teatru im. Barbary Krasnodębskiej

Pracownia Dokumentacji Teatru im. Barbary Krasnodębskiej

kierownik Monika Krawul tel. +48 22 501 70 11 fax +48 22 501 70 10 monika.krawul@instytut-teatralny.pl starszy kustosz, Galeria IT Magdalena Kulesza tel. +48 22 501 70 07 mkulesza@instytut-teatralny.pl starszy kustosz (dokumentacja bieżąca, projekty krajowe i międzynarodowe) Monika Żytkowiak tel. +48 22 501 70 11 monika.zytkowiak@instytut-teatralny.pl dokumentalista (dokumentacja bieżąca) Aleksandra Fudalej tel. +48 22 501 70 06 afudalej@instytut-teatralny.pl dokumentalista (dokumentacja bież...

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2018-08-01 12:15

13. Biblioteka

Biblioteka

Anna Hausner - kierowniczka tel. +48 22 501 70 15 anna.hausner@instytut-teatralny.pl Maria Dworakowska tel. +48 22 501 70 15 maria.dworakowska@instytut-teatralny.pl Elżbieta Zimna tel. +48 22 501 70 15 elzbieta.zimna@instytut-teatralny.pl Ewa Gałązka tel. +48 22 501 70 15 egalazka@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2012-10-05 | Zmodyfikowany: 2018-08-01 11:59

14. Zamówienia - rok 2018

Projekt "Pippi Pończoszanka" - pokazy spektaklu, warsztaty i koncert

Utworzony: 2018-06-21 | Zmodyfikowany: 2018-06-22 10:21

15. Kontakty międzynarodowe

Kontakty międzynarodowe

kierownik działu współpracy z zagranicą Edyta Zielnik tel. +48 22 745 10 30 fax. +48 506 730 402 edyta.zielnik@instytut-teatralny.pl koordynatorka projektów międzynarodowychKrystyna Mogilnickatel. +48 22 745 10 30fax. +48 698 517 579kmogilnicka@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2014-04-15 | Zmodyfikowany: 2018-03-05 14:12

16. Zamówienia - rok 2017

Warszawa: realizacja projektu Pippi Pończoszanka - 14 prezentacji Spektaklu wraz z t...

Utworzony: 2017-05-15 | Zmodyfikowany: 2017-05-18 15:48

17. Zamówienia - rok 2016

Kompleksowa usługa sprzątania pomieszczeń w budynku, oraz sprzątania i utrzymania cz...

Utworzony: 2016-10-04 | Zmodyfikowany: 2016-10-27 22:54

18. Regulamin organizacyjny

Regulamin organizacyjny

Utworzony: 2016-08-28 | Zmodyfikowany: 2016-08-28 18:20

19. e-teatr.pl

e-teatr.pl

Danuta Labijak - sekretarz redakcji skr.pocz. 724 80-958 Gdańsk 50 tel. +48 609 299 055 dlabijak@instytut-teatralny.pl Monika Brand - redaktor tel. +48 667 383 343 mbrand@instytut-teatralny.pl redaktor Katarzyna Skręt tel. +48 696 287 352 kskret@instytut-teatralny.pl Ewa Prokopczuk - redaktor tel. +48 667 383 363 eprokopczuk@instytut-teatralny.pl

Utworzony: 2014-04-15 | Zmodyfikowany: 2016-08-23 11:21

20. Dział pedagogiki teatru

Dział pedagogiki teatru

kierowniczka Justyna Czarnota tel. +48 22 501 70 20 fax. +48 534 103 020 justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl specjalistka ds. edukacji Magdalena Szpak tel. +48 22 501 70 20 fax. +48 22 501 70 24 mszpak@instytut-teatralny.pl starsza specjalistka ds. edukacji Justyna Sobczyk tel. +48 22 501 70 20 fax. +48 22 501 70 24 jsobczyk@instytut-teatralny.pl asystentka Lata w teatrze Joanna Krukowska tel. +48 22 501 70 20 fax. +48 22 501 70 24 jkrukowska@instytut-teatralny.pl asystentka Lata w teatrze...

Utworzony: 2014-04-15 | Zmodyfikowany: 2016-08-23 10:57