główna zawartość
artykuł nr 1

Dział organizacji

kierowniczka

Olga Sobkowicz

tel. +48 570 001 113 
fax +48 22 501 70 24
osobkowicz@instytut-teatralny.pl


koordynator Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

Maria Stępkowska

www.sztukawspolczesna.org 
tel. +48 733 900 015
fax +48 22 501 70 24
stepkowska@instytut-teatralny.pl


koordynatorka Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej KLASYKA ŻYWA

Krystyna Mogilnicka

tel. +48 698 517 579
fax. +48 22 501 70 24
klasyka@instytut-teatralny.pl


koordynatorka Teatr Polska

Maja Raczyńska-Kaczmarek

tel. 48 730 121 413
polska@instytut-teatralny.pl


asystent Teatr Polska

Agnieszka Gławińska

www.polska.e-teatr.pl
tel. +48 22 501 70 02
polska@instytut-teatralny.pl


Biuro Obsługi Widzów

Klara Duniec

tel. +48 791 877 377
bilety@instytut-teatralny.pl


koordynatorka Konkursu Fotografii Teatralnej / programu Placówka / Spacerownika teatralnego

Joanna Biernacka

tel. +48 22 501 70 39
jbiernacka@instytut-teatralny.pl


biuro Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej i Konkursu KLASYKA ŻYWA

Karolina Wyrzykowska

www.sztukawspolczesna.org
tel. +48 733 120 127
kwyrzykowska@instytut-teatralny.pl


koordynatorka Konkursu Klasyka Żywa

Katarzyna Pilarska

www.klasykazywa.pl
tel. +48 889 206 084
kpilarska@instytut-teatralny.pl